Pomôžme deťom so šťastným návratom do školy

Návrat do školy by pre deti a rodičov mal byť radosťou, nie starosťou

Nadácia Slovenskej sporiteľne preto daruje 25 000 eur na nákup školských potrieb pre 250 detí z  jednorodičovských a rodín, ktoré sú registrované v komplexnom programe pomoci organizácie JEDEN RODIČ, n.o.

Vybaviť prváčika školskými potrebami stojí aj stovky eur. Pre mnohé jednorodičovské rodiny je to nepredstaviteľný výdavok.

Vďaka pomoci Nadácie Slovenskej sporiteľne môžeme pomôcť deťom z 250 rodín.

Písacie potreby pre 1. a 2.stupeň (fixky, perá, ceruzky, pastelky, farby, výtvarné pomôcky, zošity*) v hodnote 70 eur zabezpečí ŠEVT, a.s.

Prezúvky v hodnote 30 eur zabezpečí CCC Slovakia, s.r.o.

Balenie na distribúciu balíkov zabezpečíme s našim tímom JEDEN RODIČ, n.o. a v spolupráci so spoločnosťou Packeta Slovakia budú doručené každej rodine domov.

*Zoznam školských potrieb v balíčku: Periodická sústava prvkov, guma, vodové farby, štetce, pohár na vodu, trojuholník, pravítko, kružidlo, nožnice, strúhadlo, kalkulačka, farebné papiere, výkresy, ceruzky, temperové farby, obrus na výtvarnú výchovu, voskové farbičky, lepidlá, ceruzka mechanická, zvýrazňovače, pero, fixky, farbičky.

Ak ste jednorodič a potrebujete pomoc, zaregistrujte sa a vyplňte žiadosť o pomoc.

Chcete pomôcť rodine v núdzi balíčkom?

JEDEN RODIČ, n.o. a prepravná spoločnosť Packeta Slovakia umožnili jednorodičom a ich priateľom si navzájom pomôcť. Pošlite do 15.10.2022 niektorej rodiny v núdzi balíček s nevyhnutnými potrebami a pomôžete jej ušetriť. Viac informácií nájdete TU.