Pomáhame jednorodičom
a ich deťom

JEDEN RODIČ n.o. podporuje rodiny, kde pri výchove detí je prítomný iba jeden rodič, aby mohli žiť plnohodnotné a šťastné životy. Náš jedinečný komplexný ročný program pomoci pomáha rodinám prostredníctvom poradenstva, finančnej a humanitárnej pomoci a vzdelávania. 

Ako získať pomoc od JEDEN RODIČ, n.o.?

1. Zaregistrujte sa ako 1 rodič! Získate tak prístup do klientskej zóny

2. Vyplňte žiadosť o pomoc, o sebe, čo vás trápi, aká je vaša situácia,
s čím by ste potrebovali pomôcť.

3. Kontaktujeme vás a dohodneme si prvú konzultáciu.

4. Navrhneme možný ďalší postup a ako by sme vám vedeli pomôcť.

Ako sa prihlásiť do klientskej zóny

Ako si zmeniť heslo v klientskej zóne

Komplexný ročný program pomoci

Máte veľa otázok a hľadáte na ne konkrétne odpovede?

Radi by ste sa dozvedeli návody, rady, odporúčania čo robiť ak ste ostali na celú situáciu sami? Hľadáte pomoc odborníkov a ste pripravení zlepšiť svoju aktuálnu situáciu?

Ak sa u nás zaregistrujete ako jednorodič, získate aj prístup do našej klientskej zóny, kďe nájdete zaujímavé informácie z oblasti psychológie, zdravia, práce, práva, financií, výchovy detí a vzťahov.

Potom vyplňte žiadosť o pomoc a skontaktujeme sa s Vami. 

Potrebujete pomoc dobrovoľníka?

Zišla by sa vám pravidelná výpomoc? Pomôžte si, vďaka dobrovoľníkovi/dobrovoľníčke, ktorý má záujem venovať svoj čas, na pomoc dobrej veci.

Pomôžeme aj vám

Pomoc odborníkov

  • Odborná pomoc sociálneho pracovníka, psychológa a kouča na prekonanie najväčšej krízy a strachu a na získanie potrebného pokoja, sebaistoty a chuti ísť ďalej a plnohodnotne žiť a vychovávať deti.
  • Právnika a mediátora na pomoc v komunikácii s Vaším / Vašou ex, na nastavenie si pravidiel starostlivosti o deti a ukľudnenie často napätej situácie.
  • Rodinný finančný poradca na pomoc s nastavením rodinného rozpočtu na situáciu s 1 príjmom, aby ste sa vyhli možnému kolapsu rodinných financií a boli si schopný aj z mála vytvárať rezervu.
  • Kariérneho poradcu, aby ste znovu našli a upevnili sa vo svojich silných stránkach, zručnostiach a pripravili sa na získanie potrebnej práce a príjmu pre Vás a Vaše deti.

Formy pomoci

  • Komplexná pomoc – Potrebujete sa poradiť, porozprávať alebo pomôcť?
  • Potravinová pomoc – Nemáte dostatok základných potravín pre seba a svoje deti?
  • Vzdelávací program – Máte veľa otázok a hľadáte na ne konkrétne odpovede? Radi by ste sa dozvedeli návody, rady odporúčania čo robiť ak ste ostali na celú situáciu sami?