Packeta Slovakia spolupracuje s JEDEN RODIČ pri zasielaní pomoci

Vďaka spolupráci s organizáciou Packeta Slovakia máme jedinečnú možnosť pravidelne posielať našim klientom potravinovú a humanitárnu pomoc, keď si to situácia vyžaduje.

Častokrát rodiny nemajú prostriedky ani na zakúpenie základných potravín, drogérie alebo nevyhnutného oblečenia a potrieb pre deti. A aj vďaka tejto spolupráci môžeme posielať adresnú pomoc tam kde je najnevyhnutejšia.

Pomoc je určená jednorodičovským rodinám registrovaným u nás v organizácii JEDEN RODIČ, ktoré ale zároveň kompletne vyplnili  Žiadosť o pomoc a sú zaradené v Komplexnom systematickom programe pomoci  pre jednorodičovské domácnosti.

Slová od našich klientov hovoria za seba.

Dobrý deň. Ďakujeme veľmi pekne za velikánsky balík, v ktorom bolo okrem iného drogéria a hračky. Veľmi nám to pomohlo, aj preto, že Miuška bude mať zajtra 6 rôčkov a v balíku sú okrem iného aj úžasné hračky. Ďakujeme zo srdca.

Chceme sa Vám poďakovať za dnešné prekvapenie. ???? Dostali sme od vás riadne veľký balík. ???? Mali sme ho problém doniesť domov. Veľmi milo nás to prekvapilo a potešilo zároveň. Dostali sme kopec užitočných a potrebných vecí, a aj sladkosti. Zo srdca ďakujeme.

Dobrý deň, ozývame sa dnes, aby sme Vám poďakovali. Také prekvapenie sme dnes zažili. Dostali sme od vás riadne veľkú krabicu, deti sa tešili ako na Vianoce. Bolo tam naozaj všetko, aj veci na oblečenie, aj do domácnosti, potraviny a ešte aj dobrotky pre deti. Preto som sa hneď chcela poďakovať. Urobili ste nám veľkú radosť.

Dobrý deň, chceme sa veľmi pekne poďakovať za balíčky čo nám prišli… Minule prišiel balík s potravinami a dnes prekvapenie. Obrovský balík, z ktorého sme mali neskutočnú radosť.. samozrejme hlavne deti za dobrotky a sladkosti ????????.. vraj opäť Mikuláš, ale tentoraz poriadny ????.